Profil společnosti


Základním zaměřením společnosti , s.r.o. je skladování a prodej uzavřených ocelových profilů-jeklů, silnostěnných ocelových bezešvých a svařovaných trubek, dále válcované a tažené oceli, systému ocelových profilů a příslušenství pro okna, dveře, fasády a požární uzávěry švýcarského výrobce Jansen a mobilní protipovodňové hrazení DPS 2000.

Veškerý hutní materiál je skladován v krytých uzavřených halách v Praze-Modleticích a Olomouci vybavených nejmodernějšími technologiemi v oblasti skladování a dělení materiálu. Průběžně vedeme skladem přibližně 5000 sortimentních položek.

Pro bližší kontakt s našimi zákazníky jsou provozovány také prodejní kanceláře ve Znojmě a od 1.9. 2011 v Ostravě.

Hutní produkty, které nenaleznete v našich skladech, Vám rádi zajistíme z koncernových skladů našich mateřských a sesterských společností ve Vídni (AT), Mikolowě (PL), Senci (SK) a Budapešti (HU). Drtivá většina skladového zboží je vyráběna hutními společnostmi se sídlem v EU.

Základní jakostí skladovanou v našich skladech v Modleticích a Olomouci je S355 / ČSN 11523, přičemž některé produkty jsou skladovány i v jakostech nízkolegovaných 16/20MnCr5 a 42CrMo4V, ale i v základní jakosti S235 / ČSN 11373. Všechny skladové produkty v jakosti S355 a vyšších jakostech skladujeme s hutním osvědčením dle EN 10204-3.1, jakosti S235/S275 s osvědčením 2.2.

Zajišťujeme prodej a dopravu zboží bez omezení minimálního množství do jakékoliv destinace v České republice. Dodací lhůty zboží z našich skladů v České republice se pohybují od 24 do 72 hodin. V případech velkého množství dělených materiálů je nutno dodací lhůtu předem projednat.

Při potřebě hutního materiálu všech druhů, kontaktujete naše prodejce, kteří Vám rádi vypracují cenovou a termínovou nabídku

- Partner pro Váš úspěch! 
 
O ALU KÖNIGFRANKSTAHL ve světě můžete přečíst ZDE.